Contact.


Welkom.

op onze contactpagina.

Hier vind je al onze adres- contact- en zakelijke gegevens. Je kunt hier ook terecht als je hulp nodig hebt en of een vraag hebt over bijvoorbeeld je bestelling. We helpen je graag! Bellen met onze klantenservice kan via 0800-0367 of stuur een e-mail naar klantenservice.  Je kunt je hier ook inschrijven voor onze 4-wekelijkse nieuwsbrief (De Focus). Ook alle contactgegevens van onze buitendienst collega's vind je op deze pagina. Ben je nog geen Zeelandia-klant maar wil je dat wel graag worden?
Vul dan het formulier aanmelden nieuwe klant in.

Maatregelen Coronavirus

Om de kans op verspreiding van het coronavirus binnen onze organisatie te minimaliseren, hebben wij diverse maatregelen getroffen. Je kunt daarmee te maken krijgen als je onze locaties wil bezoeken. Voor meer informatie over de getroffen maatregelen kun je contact opnemen met jouw contactpersoon binnen onze organisatie.


Contactgegevens

Postadres
Postbus 9
4300 AA ZIERIKZEE

Bezoekadres (kantoren binnenstad)
Fonteine 2 | 4301 AG ZIERIKZEE

Bezoekadres (Productie & kantoren industrieterrein)
Straalweg 4 | 4301 RB ZIERIKZEE


E-mail info@zeelandia.nl

Telefoniste / receptie 0111 419000

Klantenservice / bestellingen 0800 0367

WhatsApp 06 133 87 492

Bestellingen kunnen via app of mailen naar klantenservice

Zakelijke gegevens

BTW nummer: is NL 007293987B01

KvK nummer: 22009211

Bankgegevens/Bankinformatie

ING

Bijlmerplein 888

1102 MG AMSTERDAM

IBAN: NL80 INGB 0665 0757 82

BIC/Swift: INGBNL2A

Digitaal factuuradres invoices@zeelandia.nl


Ons Salesteam MKB


reginald_200x200_px.jpg

Reginald Weeber
Salesmanager MKB
Tel 06 2248 4693
reginald.weeber@zeelandia.nl

Gerrie_200x200_px.jpg

Gerrie Nagtegaal
Salessupport MKB
Tel 06 1017 5473
gerrie.nagtegaal@zeelandia.nl

Pieter_200x200_px.jpg

Pieter van de Vate
Salessupport MKB
Tel 06 8205 4199
pieter.vandevate@zeelandia.nl

Lakeyboy_Silhouette.png

Amelia van Doorn
Salessupport MKB
Tel 06 82696500
amelia.vandoorn@zeelandia.nl


Jean_200x200_px.jpg

 Jean Kreunen
Accountmanager KB
Gelderland - Utrecht
Tel 06 5152 4091
 jean.kreunen@zeelandia.nl

mischa_200x200_px.jpg

Mischa van den Hoek
Accountmanager KB
Zeeland - Brabant - Zuid-Holland
Tel 06 3018 7386
mischa.vandenhoek@zeelandia.nl

donald_200x200_px.jpg

Donald Jongman
Accountmanager KB / MB
Brabant - Utrecht - Noord-Holland     
Tel 06 2275 3302
donald.jongman@zeelandia.nl 

Peter_H_200x200_px.jpg

Peter Hulzebos
Accountmanager KB
(West) Friesland - Flevoland
Tel 06 23259070
peter.hulzebos@zeelandia.nl


Ad_200x200_px.jpg

Ad Eizema
Accountmanager KB
Limburg - Brabant
Tel. 06 1084 5205
ad.eizema@zeelandia.nl

Erik_200x200_px.jpg

Erik Smit
Accountmanager KB
Groningen - Drenthe - Overijssel
Tel 06 1030 8651
erik.smit@zeelandia.nl

Rick_200x200_px.jpg

Rick Tol
Accountmanager KB
Zuid- en Noord-Holland
Tel. 06 8209 8234
rick.tol@zeelandia.nl

Peter_M_200x200_px.jpg

Peter van Malkenhorst
Accountmanager MB & IB
Nederland
Tel 06 5787 8184
peter.vanmalkenhorst@zeelandia.n

Ons Salesteam IB

Wim_200x200_px.jpg

Wim van Drunen
Salesmanager IB
Tel 06 2254 9145
wim.vandrunen@zeelandia.nl

Odet_200x200_px.jpg

Odet Heinsmann
Sales support IB
Tel 06 2263 1304
odet.heinsman@zeelandia.n

Jan_V_200x200_px.jpg

Jan Vermeulen
Accountmanager IB
Tel 06 5389 5319
jan.vermeulen@zeelandia.nl

Harry_200x200_px.jpg

Harry Marijnissen
Accountmanager IB
Tel. 06 1352 6244
harry.marijnissen@zeelandia.nl


Dung_200x200_px.jpg

Dung Ngoctran
Salessupport IB
Tel. 06 1283 9059
dung.ngoctran@zeelandia.nl