Contact

Contact

Welkom...

...op onze contactpagina. Hier vind je al onze adres- contact- en zakelijke gegevens. Je kunt hier ook terecht als je hulp nodig hebt en of een vraag hebt over bijvoorbeeld je bestelling. We helpen je graag! Bellen met onze klantenservice kan via 0800-0367 of stuur een e-mail naar klantenservice.  Je kunt je hier ook inschrijven voor onze 4-wekelijkse nieuwsbrief (De Focus). Ook alle contactgegevens van onze buitendienst collega's vind je op deze pagina. Ben je nog geen Zeelandia-klant maar wil je dat wel graag worden? Vul dan het formulier "aanmelden nieuwe klant in".

Maatregelen Coronavirus

Om de kans op verspreiding van het coronavirus binnen onze organisatie te minimaliseren, hebben wij diverse maatregelen getroffen. Je kunt daarmee te maken krijgen als je onze locaties wil bezoeken. Voor meer informatie over de getroffen maatregelen kun je contact opnemen met jouw contactpersoon binnen onze organisatie.

Contactgegevens

Postadres
Postbus 9
4300 AA  ZIERIKZEE

Bezoekadres (kantoren binnenstad)
Fonteine 2  |  ZIERIKZEE

Bezoekadres (Productie & kantoren industrieterrein) 
Straalweg 4  |  ZIERIKZEE

E-mail info@zeelandia.nl

Telefoniste / receptie  0111 419000

Klantenservice / bestellingen 0800 0367

WhatsApp 06 133 87 492

Bestellingen via email kunnen gestuurd worden naar: klantenservice

        

Zakelijke gegevens    

BTW nummer: is NL 007293987B01

KvK nummer: 22009211 

Bankgegevens/Bankinformatie

ING

Bijlmerplein 888

1102 MG  AMSTERDAM

IBAN:  NL80 INGB 0665 0757 82

BIC/Swift: INGBNL2A

Digitaal factuuradres

invoices@zeelandia.nl

Klik hier voor de routebeschrijving naar de Zeelandia
Kantoren (binnenstad) en de fabrieken en kantoren (zuidhoek / industrieterrein)

Ons sales team

    reginald_200x200_px.jpg

    Reginald Weeber

    Salesmanager midden- & kleinbedrijf

    Tel 06 2248 4693

    reginald.weeber@zeelandia.nl

    Gerrie_200x200_px.jpg

    Gerrie Nagtegaal

    Sales support midden- & kleinbedrijf

    Tel 06 1017 5473

    gerrie.nagtegaal@zeelandia.nl

    Wim_200x200_px.jpg

    Wim van Drunen

    Salesmanager industriële bakkerijen

    Tel 06 2254 9145

    wim.vandrunen@zeelandia.nl

   Labionda_200x200_px.jpg

    Labionda Ravenek

    Sales support industriële bakkerijen

    Tel 06 3053 2142

    labionda.ravenek@zeelandia.nl

    Peter_H_200x200_px.jpg

    Peter Hulzebos

    Accountmanager KB

    (West) Friesland - Flevoland

    Tel 06 23259070

    peter.hulzebos@zeelandia.nl

       Erik_200x200_px.jpg

    Erik Smit

    Accountmanager KB

    Groningen - Drenthe - Overijssel

    Tel 06 1030 8651

    erik.smit@zeelandia.nl

    Jan_V_200x200_px.jpg

    Jan Vermeulen

    Accountmanager IB

    Tel 06 5389 5319

    jan.vermeulen@zeelandia.nl

    

Harry_200x200_px.jpg

    Harry Marijnissen

    Accountmanager IB

    Tel. 06 1352 6244

    harry.marijnissen@zeelandia.nl

    

    jan_200x200_px.jpg

    Jan Verkerk

    Accountmanager MB

    Midden- en Zuid Nederland

    Tel 06 5141 9847

    jan.verkerk@zeelandia.nl

     frits_200x200_px.jpg

    Frits Mantel

    Accountmanager MB

    Midden- en Noord Nederland

    Tel 06 5141 9846

    frits.mantel@zeelandia.nl

     Peter_M_200x200_px.jpg

    Peter van Malkenhorst

    Accountmanager MB & IB

    Tel 06 5787 8184

    peter.vanmalkenhorst@zeelandia.nl

    

    John_200x200_px.jpg

    John Bravenboer

    Accountmanager IB

    Tel 06 1242 1449

    john.bravenboer@zeelandia.com

    

    mischa_200x200_px.jpg

    Mischa van den Hoek

    Accountmanager KB

    Zeeland - Brabant - Zuid-Holland

    Tel 06 3018 7386

    mischa.vandenhoek@zeelandia.nl

    donald_200x200_px.jpg

    Donald Jongman

    Accountmanager KB

    Brabant - Utrecht - Noord-Holland

    Tel 06 2275 3302

    donald.jongman@zeelandia.nl 

    Cees_200x200_px.jpg

    Cees Smulders

    Accountmanager KB

    Zuid-Holland - Noord-Holland

    Tel 06 5152 4126

    cees.smulders@zeelandia.nl

   

    

    Jean_200x200_px.jpg

    Jean Kreunen

    Accountmanager KB

    Gelderland - Utrecht

    Tel 06 5152 4091

    jean.kreunen@zeelandia.nl

    

    Ad_200x200_px.jpg

    Ad Eizema

    Accountmanager KB

    Limburg - Brabant

    Tel. 06 1084 5205

    ad.eizema@zeelandia.nl